pepa-dela

17. červen 2023

Pořád mám dvě zdravé ruce!

A brácha potřeboval pomoc!

Tak jsem se dláždění rád ujmul! Moc mi chybí normální život, normální práce. A nebaví mě sedět na zadku a čekat na zázrak! Jsem rád za každou příležitost pomoci ostatním!

V neděli 21.5 2023 jsem měl dohodnuté setkání s youtuberem STN. Prostě děláme všechno proto, aby ten můj příběh vidělo co nejvíce lidí.

Sešli jsme se v Pekle u Hlinska a chvilku čekali.

Nakonec jsme ale místo natáčení zvolili v parku Drachtinka – kvůli rušivým prvkům. No, na rovinu – moc mě nebaví celý můj smutný příběh říkat v rušné restauraci.

Youtuber byl hodně v pohodě, bylo to fajn a já se moc těším na výsledek. Však, koukněte zatím na jeho kanál: STNvideos

ghghghghgh
ghgh

20. 5. 2023 jsem se byl v Herálci podívat na to, co mám rád.

Na traktory. Bylo to super. Fotil jsem si to na mobil, což nadchlo i mého podporovatele fotografa Radka Pavlíka a ten dal celou galerii na svoje stránky. Traktoriáda Herálec 2023

A pak mám taky kámoše, kteří mě i přes mé postižení postavili k pořádné práci! Konečně zase dělám to, co mě baví. I když jen na jeden den.

Bylo to super!

V sobotu 6.5. 2023 to byl přesně rok od otřesného osudového dne.

Zapálil jsem si svíčku a popřemýšlel co se za ten celý rok stalo a co všechno se mi v životě změnilo.

Cítím určité zklamání nad neúspěšností dosavadních sbírek, ale bojuji dál! Opravdu by mi auto moc moc pomohlo dostat se mezi lidi, dopravit se do práce. Mám přeci jen ještě dvě silné zdravé ruce!

A rýsuje se spolupráce s Fokusem Vysočina – kde bych mohl být parťákem pro osamostatněné klienty. Navštívit, popovídat si a tak.

Už nechci být jen mezi čtyřmi stěnami, a tak s osudem bojuji dál!

CR5_8666
CR5_8681

Dne 4. května mě navštívila redaktorka Deníku Romana Netolická aby sepsala článek k ročnímu výročí nešťastné události.

Moc jí děkuji, naplnila mě velkým optimismem!

Paní redaktorka je opravdu profesionál! Celý rozhovor byl v přátelském duchu a ve velké pohodě. Brzy výsledek uvidíte na stránkách Deníku. Těším se!

Jaro! Čarodějnice a konečně venku!

Můj nový kamarád, fotograf Radek, mě vyprovokoval, abych neseděl doma a vyrazil mezi lidi! Využil jsem elektrického pohonu mého vozíku, ale hned za Hlinskem jsem zjistil, že to velké stoupání moc nedává a hrabe! S pomocí rodiny jsem to ale zvládl!

U ohně jsem potkal několik dlouholetých kamarádů, ale seznámil jsem se i se starostou města Miroslavem Krčilem. Můj příběh ho zaujal.

Navečer jsem ještě chvilku poslechl kapelu Normal 03, super, ale zima mě zahnala zpět domů!

CANR0496
CR5_8958

Hned poté, co jsme postavili tyto stránky, ozvala se mi paní Staňková z hlinecké televize. Měla o můj případ velký zájem a přijela natočit reportáž.

Nejen, že tak dostala můj příběh do podvědomí lidí, ale také mě navedla na užitečné kontakty.

Moc jí tímto děkuji!